Üldsadul “Veegan šaieen”

499,00 

  • Kunstmaterjalidest tehtud vegan üldsadul.
  • Väga kerge: kaalub ainult 4 kg.
  • Annab hea kontakti hobusega. Mugav iste ratsanikule.
  • Ühtlane sadulahõlm, ilma põlvepatjadeta. Ratsaniku jalad saavad liikuda vabalt.
Puhasta
Tootekood: CH-DT-VEGAN Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

“Šaieen” on meie sadulamudelitest kõige populaarsem ja see siin on “Šaieeni” veegan-versioon, milles ei ole üldse loomseid produkte. Materjaliks on peamiselt DryTex, mis on vett-tõrjuv, pisut teralise pinnaga kunstmaterjal. DryTex on väga kerge, mistõttu kaalub see sadul ainult 4 kg. Puhastada saab DryTexi niiske käsnaga. Sadulatripid on aga BioThane’ist, mis on samuti nahka imiteeriv kunstmaterjal.

Sadul on igas suunas painduv ja kohandub liikudes hästi hobuse seljaga. “Šaieenid” sobivad eriti hästi ratsanikele, kellele on tähtis liikumisvabadus sadulas. Kuna põlvepatju ei ole, saavad ratsaniku jalad liikuda vabalt.

Sadula alus on tehtud tihedast, sadula värvile vastavast fliisist. Sadulal on nailonist ääristus ja kuus D-rõngast kõige vajaliku riputamiseks. Kiudklaasist sadulakaar (kaasas on suurus: “keskmine”) on vahetatav, nagu Barefooti sadulatel ikka.

  • Painduv igas suunas.
  • Ratsaniku raskus kandub hobusele ühtlaselt ja hobuse selg areneb terveks ja tugevaks.
  • VPS-süsteemiga.
  • Jaluserihmade kinnituse koht on muudetav.
  • Soodsa hinnaga ja kergesti hooldatav.
  • Kaalub ainult 4 kg.

Soovitame kasutada selle sadulaga DryTexist tehtud jaluserihmu, kuna nahast rihmad võivad sadula pinda kahjustada.

Soovitame meie DryTexist tehtud sadulaid kasutada algajatel ratsutajatel; kogenud ratsutajatel tagavarasadulana. Kui Sa soovid kasutada sadulat pidevalt, siis soovitame nahast tehtud variante.

Kuidas valida õige suurus?

veegan sadul
A – Sadula pikkus
B – Istme pikkus
C – Hõlma pikkus

Sadula suuruse valimisel tuleb meeles pidada, et isegi kui sadul tundub Sinu hobusele liiga pikk, ei avalda sadula tagumine osa hobuse seljale tegelikult survet; see on „õhus“. Kõige tähtsam on see, et sadula iste oleks ratsanikule õige pikkusega. Siis saab sadul sissesõitmise käigus ratsanikuga õigesti kohaneda ja muutuda tõeliselt mugavaks. Palun vali sadula suurus eelkõige Sinu enda, mitte Sinu hobuse mõõtude järgi. Tähtsaim on seejuures Sinu puusaümbermõõt.

Kõik Barefooti sadulad on valmistatud käsitööna, mistõttu on iga sadul unikaalne. Siin esitatud mõõdud on seetõttu ligilähedased ja mõnikord esineb ka väikeseid variatsioone.

"Veegan šaieen"ABCPuusaümbermõõt
Suurus: 152 cm36 cm50 cm96-104 cm
Suurus: 258 cm40 cm51 cm104-112 cm

Lisainfo

Suurus

1, 2