Üldsadul “Šaieen”, kujunda ise

699,00 779,00 

  • Barefooti sadul, mille Sa saad kujundada ise.
  • Valida saab kümne erineva värvuse seast.
Puhasta
Tootekood: CH-MB Kategooria: Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Barefooti “Šaieeni” saab kujundada ka ise. Sa saad valida kümne erineva nahavärvuse vahel ja kujundada sadula kuni pisidetailideni just selliseks nagu Sulle meeldib.

“Šaieen” valmistatakse avapoorsest lehmanahast ja see on meie klientide lemmik. Sadul on igas suunas hästi painduv ja kohandub liikudes hästi hobuse seljaga. See on vastupidav ja kergesti hooldatav tänu pori tõrjuvale nahatöötlusele. “Šaieen” sobib eriti hästi ratsanikele, kellele on tähtis liikumisvabadus sadulas. Kuna põlvepatju ei ole, saavad ratsaniku jalad liikuda vabalt.

Sadula alus on tehtud tihedast fliisist. Ääristus on nahast ja sadulal on kuus D-rõngast kõige vajaliku riputamiseks. Kiudklaasist sadulakaar (kaasas on suurus: “keskmine”) on vahetatav, nagu Barefooti sadulatel ikka.

  • Painduv igas suunas.
  • Ratsaniku raskus kandub hobusele ühtlaselt ja hobuse selg areneb terveks ja tugevaks.
  • VPS-süsteemiga.
  • Hea kontakt hobusega ja mugav, tasakaalus iste hobuse raskuskeskme peal.
  • Kaalub ainult 5 kg.

Jaluserihmade kinnituse asukoht on “Šaieenil” muudetav.

Tellimuse ettevalmistamiseks kasuta palun meie sadulakujundajat, vajutades siia. Kui oled oma kujunduse valmis saanud, siis salvesta see palun, vajutades Ctrl+P ja “printides” see pdf-vormingusse. Seejärel saada see palun meile (sadulapood@parmenides.ee).

Sinu kujundatud “Šaieen” on mõistagi eritellimus, mille täitmine võib võtta üle 3 kuu aega. Võid tellida oma “Šaieenile” ka sarve, mis lisab hinnale 50 eurot, või käepidemed, mis lisavad hinnale 80 eurot.

NB! Kuna isekujundatud “Šaieen” on Sinu soovidele vastavalt kujundatud ja eritellimusena valmistatud toode, mille välimuses ei ole midagi standardset, siis ei saa me Sulle kahjuks võimaldada selle tellimisest loobumist, kui Sa hiljem meelt muudad. Usume, et mõistad, miks see nii on.

Kuidas valida õige suurus?

kujunda sadul ise
A – Sadula pikkus
B – Istme pikkus
C – Hõlma pikkus

Sadula suuruse valimisel tuleb meeles pidada, et isegi kui sadul tundub Sinu hobusele liiga pikk, ei avalda sadula tagumine osa hobuse seljale tegelikult survet; see on „õhus“. Kõige tähtsam on see, et sadula iste oleks ratsanikule õige pikkusega. Siis saab sadul sissesõitmise käigus ratsanikuga õigesti kohaneda ja muutuda tõeliselt mugavaks. Palun vali sadula suurus eelkõige Sinu enda, mitte Sinu hobuse mõõtude järgi. Tähtsaim on seejuures Sinu puusaümbermõõt.

Kõik Barefooti sadulad on valmistatud käsitööna, mistõttu on iga sadul unikaalne. Siin esitatud mõõdud on seetõttu ligilähedased ja mõnikord esineb ka väikeseid variatsioone.

"Šaieen"ABCPuusaümbermõõt
Suurus: 048 cm32 cm45 cm88-96 cm
Suurus: 152 cm36 cm50 cm96-104 cm
Suurus: 258 cm40 cm51 cm104-112 cm

Lisainfo

Suurus

0, 1, 2

Sarv või käepidemed

Ei kumbagi, Sarv, Käepidemed