Posted on

Tere tulemast!

Tere!

Minu nimi on Kristjan. Ma elan Hiiumaal koos oma abikaasa Annika ja kahe lapsega. Umbes aasta aega tagasi sai meist (s.t. Parmenidese sadulapoest) Barefooti ametlik edasimüüja Eestis. Olen juba mõnda aega mõelnud, et tore oleks alustada Barefooti blogi meie sadulapoe lehel, kus Eesti Barefooti kasutajad saaksid oma kogemusi jagada ja üksteist nõuga aidata. Meie aitame muidugi ka – nii hästi kui saame!

Kui ratsutaja on kogu elu kasutanud raamiga sadulaid ja siis proovib Barefooti, võib alguses olla see tunne üsna harjumatu. Kõige halvemal juhul võib proovija otsustada, et see Barefoot ei sobigi temale ja läheb pettununa oma vana, raamiga sadula juurde tagasi. Meie aga teame, et asi on harjumuses ja kui lihtsalt proovimist jätkata ja mõnda aega oma uut sadulat kasutada, hakkab see ratsanikule justkui avanema. Mõne aja pärast võib juhtuda nii, et seesama ratsanik, kes alguses ei leidnud oma raamita sadulas midagi head, ei taha ühestki muust sadulast enam midagi kuulda. Nii juhtus ka minu abikaasa Annikaga.

Kui Sul on kogemusi, mida tahaksid teistega jagada, siis palun hakka meie blogi kaasautoriks. Siis saad siin blogis postitada ja teiste Barefooti kasutajate postitusi kommenteerida.